H.R. Giger Museum Bar

رستوران هانس رودولف گیگر

یک رستوران عجیب و ترسناک در سوییس

ممکن است سنگفرش قدیمی، فضای کلاسیک و کارخانه پنیر قدیمی خیابانی که این رستوران در آن قرار دارد، بسیار دیدنی و خواستنی باشد. اما  آنچه بی شک کنجکاوی شما را برمی انگیزد و در تضاد با مناظری است که در دیگر جاهای سوئیس خواهید دید، این رستوران است. نماهایی که گویی بر روی دیوار خزیده و هر تکه از آن داستانی را در خود جای داده است.

رستوران-گیگرhrgigermuseumbar2
اگر نام این رستوران هیچ چیز خاصی را در ذهن شما نمی آورد، می توانید اینجا را بخوانید. هانس رودولف گیگر از سرشناسان فیلم های تخیلی در سوئیس است. این رستوران نیز به نام او و متناسب با جنبه شغلی وی ساخته شده است. وی در شهر گرویر ، یعنی همین شهری که این رستوران را در خود جای داده است زندگی می کرد و یک موزه از آثار وی در این مکان دایر است.
رستوران-گیگر-2 رستوران-گیگر-6

این رستوران توسط خود گیگر طراحی شده است. فضایی که وی ایجاد کرده است تا حد زیادی ترسناک و تیره است. زمانی که وارد این رستوران می شود، گویی در فضایی غریب و ناشناخته قدم گذاشته اید و هر قسمت آن می تواند برای شما سرگرم کننده باشد. بیشترین طراحی در قسمت مبلمان، رنگ و نقاشی روی فضاها صورت گرفته است. ایجاد یک فضای موهوم و کمی روستایی کانسپت طراحی این رستوران بوده است.
رستوران-گیگر-5 رستوران-گیگر-3 رستوران-گیگر1 رستوران-گیگر-4
ترجمه از سایت: http://www.atlasobscura.com

Summary
Review Date
Reviewed Item
یک رستوران ترسناک و متفاوت ، چیزی که کمتر جایی دیده اید.
Author Rating
5

همچنین ببینید

Washi-Tape-Wall

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: