خانه / تجاری / دکوراسیون داخلی فروشگاه

دکوراسیون داخلی فروشگاه

طراحی فروشگاه مبحث گسترده ای است. بسیاری از طراحان و افراد فروشگاه را محلی برای نمایش هنر طراحی می دانند! به گونه ای که اشخاص پس از ورود به مغازه بیشتر از آنکه اجناس و وسایل داخل مغازه را ببینند، توجه شان به طراحی معطوف میشود و این نقطه ی شکستی برای طراح است! فروشگاه باید بیسی برای نمایش اجناس داخل مغازه باشد. در این قسمت فروشگاهی را به شما معرفی میکنیم که به قوانین اساسی طراحی فروشگاه احترام گذاشته!

طراحی فروشگاه

 

طراحی فروشگاه

 

طراحی فروشگاه

 

این فروشگاه برای چاقوهای دست ساز، ساخته شده. فروشگاهی با طبقه های چوبی که توسط یک طراح توکیویی “یوسوکه سکی”طراحی شده است.

طراحی فروشگاه

 

متریال اصلی که برای طراحی این مغازه از آن استفاده شده، چوب صنوبر است. چوب صنوبر، همان متریالی است که تخته آشپزی و دسته چاقو از آن ساخته شده است. علت انتخاب چنین متریالی، نمایش هر چه بهتر چاقوهاست. چرا که اگر طراح از متریال های براق یا رنگ استفاده میکرد، چاقوها نمیتوانستند آنطور که باید خود را نشان دهند. نرمی و ملایمت چوب و رنگ آن میتواند بهترین انتخاب برای چنین فروشگاهی باشد.

طراحی فروشگاه

 

از متریال های دیگر استفاده شده در طراحی این فروشگاه، دو پله بتنی است که به طبقه بالا می رود. در پایین پله ها و در کنار آنها شبکه ی چوبی و شطرنجی وجود دارد، که از داخل قفل می شوند و جایی است برای قرارگیری و نمایش چاقوها.

طراحی فروشگاه

 

البته شرایط امنیتی چنین فروشگاهی ایجاب می کند که شبکه و شلوهای قفل شده ای داشته باشد که تنها توسط فروشنده باز شود!

سادگی و بیس بودن طراحی فروشگاه، با توجه به اینکه از رنگ های خنثی و در عین حال گرم استفاده شده این فروشگاه را به محلی جذاب تبدیل کرده. به گونه ای که حتی اگر شخصی قصد خرید چاقو نداشته باشد بی شک از کنار این فروشگاه بدون کنجکاوی و توجه رد نخواهد شد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
طراحی و دکوراسیون متفاوت و ساده از فروشگاه
Author Rating
4

همچنین ببینید

Washi-Tape-Wall

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: