خانه / آشپزخانه / مدل آشپزخانه

مدل آشپزخانه

بسیاری از خانم های خانه دار با شروع سال جدید به دنبال تغییر دکوراسیون و مدل آشپزخانه های جدید می گردند. آشپزخانه هایی که در عین مد روز بودن و تناسب با طراحی های امروزی کاربری مناسب داشته باشند.
ما به سراغ فضاهایی رفتیم که بیشترین بازدید را داشته است و بهترین مدل آشپزخانه شناخته شده. در این تاپیک مدل آشپزخانه های برتر در سال های اخیر را از نظر طراحی می گذاریم، اگر سوالی برای طراحی بهینه داشتید میتوانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید…
۱٫ نرم و راحت با پالت رنگی خاموش!
توسی رنگی است که نمیمیرد! چرا که رنگی نجیب زاده است. به کاربری این رنگ در این آشپزخانه نگاه کنید، هماهنگی آن در این مدل آشپزخانه با چوب و طرح کف یک طرح کامل و هماهنگ را ایجاد کرده که جز طراحی های برتر انتخاب شده است و مورد علاقه افراد زیادی بوده است.
مدل آشپزخانه
۲٫ آشپزخانه های مدرن با درب های هیدرولیک:
چنین آشپزخانه ای امروزه در سراسر دنیا جز مدل آشپزخانه های خواستنی برای زنان زیادی است. رنگ سفید و بی تکلیف این آشپزخانه در کنار درهای تاچ و هیدرولیک که به اشاره ای باز می شوند؛ یک زندگی امروزی و کاملا راحت است.
مدل آشپزخانه
۳٫ پالت رنگی سیاه و سفید کلاسیک:
ممکن است سبک ها به تکامل برسند اما میل به رنگ ها همیشه یکسان خواهد بود. آشپزخانه سیاه و سفید چه در سبک کلاسیک و چه در سبک مدرن جز آشپزخانه هایی است که همیشه طرفداران زیادی داشته است. کابینت از جنس های گلاس سفید با سنگ گرانیت سفید و مشکی و آجرهای روی دیوار بازی زیبایی از رنگ و سبک است که هنوز مدل خواستنی بسیاری از افراد و زنان است.
مدل آشپزخانه
۴٫ آشپزخانه ای پر از رنگ!
چنین مدل آشپزخانه ای نه از فلز استفاده می کنند، و نه از سبک های مدرن…این آشپزخانه ها با رنگ های treditional و و متفاوت در یک نقطه مرکزی باعث ایجاد گردش چشم می شوند و رنگ های مکمل و یا سفیدهایی که کمی سبز در خود دارند و سایه ای از آن را در خود جا می دهند، می توانند یک فضای شاد و سرحال و دوستانه را برایتان ایجاد کنند.
مدل آشپزخانه
۵٫ رنگ های قوی و ستبر:
مدل آشپزخانه با چوب قهوه ای تیره و قابی از طبیعت در پنجره…این رنگ هنوز هم طرفداران زیادی دارد و اگر ده سال دیگر هم به دنبال مدل آشپزخانه باشید باز هم چنین فضایی به شما پیشنهاد خواهد شد. چرا که سبکی بی دردسر است و هرگز چوب از مد نخواهد افتاد!
مدل آشپزخانه
۶٫ مدل آشپزخانه دو طبقه!
فضای بیشتر در آشپزخانه همیشه دغدغه خانم های خانه دار بوده. بخصوص در آپارتمان ها کوچک امروزی. برای حل این مشکل به سراغ طبقه بندی کشوها رفته ایم! در طراحی های امروزی از فضاهای کوچک به صورت طبقه بندی شده استفاده می شود با این ایده می توان فضاهای بیشتری استفاده کرد. چرا که همیشه نظم این خوبی را به همراه خواهد داشت که جای بیشتری را سیو کنیم. مدل آشپزخانه
۷٫ پول هایتان را ذخیره نکنید و مد روز باشید!
سنگ های طبیعی! سنگ کوارتز با نمایی فوق العاده زیبا در این آشپزخانه کار شده. چنین سنگی نیاز به مدل خاصی ندارد. معمولا از سنگ ها با فرمی ساده استفاده می کنند، چرا که آنها خود پر از طرح هستند و حرف های زیادی برای گفتن دارند. به حرف های سنگ به کار رفته در این مدل آشپزخانه نگاه کنید:
مدل آشپزخانه
۸٫ چوب، متریالی همیشگی:
اگر گرانیت، لمینت و کوارتز انتخاب شما نیست، انتخابی که برای شما باقی خواهد ماند؛ چوب خواهد بود.
گرمی چوب با سردی مرمر کف می تواند تعادل لازم را در آشپزخانه شما ایجاد کند.
مدل آشپزخانه
۹٫ ازدواج آشپزخانه با دکور منزلتان:
ست کردن رنگ ها و مدل آشپزخانه با قسمت پذیرایی خانه یک امر بدیهی در طراحی است. اگر طراحی آشپزخانه یتان با سایر قسمت ها سبکی متفاوت دارد، بهتر است به سراغ طراحی بروید که سبک یکسان داشته باشد و خانه یتان دچار چندگانگی نشود!
مدل آشپزخانه

به طور کلی برای دیزاین یک آشپزخانه و دست پیدا کردن به مدل آشپزخانه دلخواهتان بهتر است اول ببینید خودتان چه سبکی را بیشتر دوست دارید، سپس طراحی دلخواه خود را به کمک یک طراح به نتیجه مطلوب برسانید. ایده گرفتن از تصاویر مدل آشپزخانه خوب است اما اگر ان را با آشپزخانه خود ست نکنید، حتما خرابی بزرگی به بار خواهد آمد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
جدیدترین مدل های آشپزخانه
Author Rating
5

درباره ی مینا عارفی دوست

همچنین ببینید

Washi-Tape-Wall

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: