خانه / اتاق کودک / دکور اتاق کودک

دکور اتاق کودک

اتاق کودک جز دل نشین ترین بخش های طراحی یک منزل است. برای اینکه یک اتاق به معنای واقعی، اتاق کودک باشد بعضی استانداردها باید تغییر کند. لازم است به روانشناسی رنگ ها و دسترسی های لازم برای کودک در اتاق دقت کنید. توجه داشته باشید که اتاق برای یک کودک طراحی میشود و باید طوری باشد که کودکتان انجا را دوست داشته باشد.

چگونه اتاق خوابی مناسب برای کودک طراحی کنید

 1. این اتاق برای یک پسربچه طراحی شده است. نکته قابل توجه در این طراحی این است که بی شک تن رنگی به کار رفته در این اتاق جنسیت خاصی را مشخص نمیکند. فضای کلاسیک این اتاق به گونه ای است که هم کودکان دختر و هم کودک پسر از بودن در این فضا احساس خوبی خواهند داشت. به این طیف رنگی و طراحی، طراحی خنثی و سنتی گفته می شود.
  اتاق کودک
 2.  این اتاق برای پدر ومادرهایی که دلشان نمیخواهد اتاقی پر از رنگ برای کودکان خود درست کنند و یا با هزینه ای کم به نتایج مثبت برسند، ایده خوبی است. به ترکیبات رنی این اتاق نگاه کندی. رنگ های گرم و خنثی به گونه ای در کنار هم قرار گرفته اند که به تعادل رسیده اند.
  اتاق کودک
 3.  خیال نکنید رنگ های کم رنگ و خنثی همیشه بهترین انتخاب برای اتقا های کوچک است. در این اتاق، استفاده از یک رنگ تیره برای یک دیوار، ایجاد عمق کرده و اتاق را بزرگتر نشان می دهد. چرا که اگر از رنگ های تیره درست استفاده شود، می تواند باعث عقب رفتن دیوار از نظر بصری بصری شود. ایجاد قفسه های باریک روی دیوار، قفسه هایی که به سمت ثقف می روند و از میانه دیوار بالاتر هستند راهی است برای بزرگتر نشان دادن اتاق کودک و تناسب با متود رنگی دیوار. استفاده از پرده نیز به جای در می تواند راهی باشی تا دید انسان در اتاق فضای بیشتری را ببیند، در نتیجه اتاق بزرگتر به نظر برسد. اتاق کودک
 4.  بعضی اتاق خواب ها به گونه ای طراحی میشوند که قابلیت دارند تا سال های نوجوانی مورد استفاده کودک قرار بگیرند. این اتاق توسط لورن جاکوبسن طراحی شده و تن های رنگی صورتی و سبز طراحی شده. انرژی در جریان این اتاق می تواند فضایی شاد برای کودک دلبنتان باشد.
  اتاق کودک
 5.  یک اتاق دخترانه و شاد با ترکیب رنگ جسورانه ای از صورتی و سبز که با قهوه ای شکلاتی تکمیل شده است.
  اتاق کودک
 6. نارنجی، برای زیاد شدن هوش و پرانرژی بودن رنگ بسیار مناسبی است. پترن کرم و نارنجی، ترکیب آن با کمی صوراتی و استفاده جسورانه از نارنجی برای دیوارها، پنجره ایکه نور را به مقدار زیاد وارد اتاق میکند همه و همه در کنار هم یک ترکیب فوق العاده و شاد به وجود آورده است.اتاق کودک
 7.   ظریف و پر از رنگ! آبی و راه راه سبز…روتختی صورتی و تعداد زیادی بالش به همراه یک سایبان تزئینی برای تخت.. تمامی اینها در کنار هم احساس حضور یک فضای اشرافی و دخترانه در پاریس را ایفا میکند! جسارت در انتخاب و همیاری رنگ ها این اتاق را به یک فضای کاملا دخترانه و زیبا تبدیل کرده است.
  اتاق کودک
 8.  ترکیب قرمز و سفید برای اتاق کودک می تواند بسیار جذاب به نظر بیاید. این یک اتاق خواب مدرن برای دکور اتاق کودک دختر است. بهتر است اتاق را با وسایل دلخواه کودکتان پر کنید. حیواناات زیبا، پروانه ها، درختان بی شک از وسایل دوست داشتنی کودکان است. اگر خودتان در حال چیدمان اتاق کودکان هستید، با دقت به عکس ها نگاه کنید و حتی به کودک خود عکس های مختلف را نشان دهید تا به بهترین دکور برسید.اتاق کودک
Summary
Review Date
Reviewed Item
طراحی های متفاوت و ایده های خوب برای طراحی اتاق کودک
Author Rating
5

همچنین ببینید

دکوراسیون پذیرایی کوچک

دکوراسیون پذیرایی کوچک

در بسیاری از خانه ها پذیرایی محلی است برای اینکه عصرهایی خانواده یا مهمان ها …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: