خانه / رستوران و کافی شاپ / دکوراسیون کافی شاپ

دکوراسیون کافی شاپ

کافی شاپ باید پر از ایده باشد! چرا که مخاطبان کافی شاپ معمولا افراد جوانی هستند که به دنبال مکانی هستند تا در آن بنشینند و ساعاتی متفاوت را رقم بزنند. انگیزه کسانی که به کافی شاپ می روند ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد اما این نیاز که کافی شاپ باید دکوراسیون متفاوت و خلاقانه ای برای جذب افراد داشته باشد؛ در تمامی آنها یکی است. اما خلاقیت در دکوراسیون کافی شاپ چه معنی دارد؟ چگونه می توان این خلاقیت را در جنبه ای کاربردی به فضا اضافه کرد؟ دکوراسیون کافی شاپ چه ویژگی باید داشته باشد تا در ذهن بماند و افراد پس از یک بار حضور آنجا را فراموش نکنند؟
بهترین دکوراسیون کافی شاپ های دنیا را مورد ببرسی قرار میدهیم تا ببینیم چه در خود دارند که آنها را تبدیل به بهترین کرده است.
این کافی شاپ در فنلاند وجود دارد. ایا شما هرگز جسارت این کافی شاپ را فراموش خواهید کرد؟
دکوراسیون رستوران

یک هنرمند آلمانی به نام  Tobias Rehberger خطوط به جای مانده از لرزش اجسام را بررسی کرده است  و شکل هنرمندانه آنها را در دکوراسیون کافی شاپ Logomo Cafè به کار برده است. طراح به طور مداوم مخاطبان خود را بتنها رنگ به کار رفته در دکوراسیون رستوران خط نارنجی است که زمین، صندلی ها، پنجره و دیوارها را در گرفته. انگار که یک کودک بازیگوش مداد را در دست گرفته باشد و تمام کافی شاپ را نقاشی کند.
دکوراسیون رستوران دکوراسیون رستورانخطوط سیاه و سفید بی شک با مفهوم خاصی و برای رساندن حرف مشخصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.ه دیدن “چیزهایی که دیده نمیشود” دعوت می کند. صفحه نمایشی از ذهن طراح که با خطوط مداوم قطع میشود و در هم میشکند.
دکوراسیون رستوران دکوراسیون رستوران دکوراسیون رستوران
ممکن است با خود فکر کنید این خطوط بدون هیچ قانون خاصی و حتی ایده خاصی در هم رفته اند. بی شک اینگونه نیست… هرگز در هم نشینی خطوط به چنین موردی برنخواهید کرد که خطی بدون دلیل هوشمندانه ای کشیده شده باشد. اگر اینگونه باشد به طور ناخوداگاه احساس کمبود چیزی در دکوراسیون احساس خواهد شد و شما دوباره به آن فضا بازنخواهید گشت! راز یک معماری خوب بازگشت دوباره مخاطب به آن محل و یا فراموش نکردن آنجاست.
دکوراسیون رستوران
به عقب برگردید و در ذهن خود فضاهایی که فراموش نکرده اید را به یاد بیاورید…چه ویژگی خاصی در دکوراسیون آنجا وجود داشت که در یاد شما مانده است؟
trartek03

Summary
Review Date
Reviewed Item
دکوراسیون داخلی کافی شاپ مدرن
Author Rating
5

همچنین ببینید

Washi-Tape-Wall

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: