خانه / رستوران و کافی شاپ / دکوراسیون کافی شاپ Truth

دکوراسیون کافی شاپ Truth

دکوراسیون داخلی کافی شاپ  “Truth”در آفریقای جنوبی

اطلاعات پروژه
نام پروژه: “Truth”
کاربری: بار و کافی شاپ
طراح: HALDANE MARTIN

Cape Town  شهری است که به کافی شاپ های زنجیره ای معروف است. این کافی شاپ یک دیزاین باورنکردنی و خاص که از افشانه های افریقای جنوبی الهام گرفته شده، ساخته شده است. علاوه بر دکوراسیون داخلی کافی شاپ، قهوه هایی که در این کافی شاپ سرو می شود نیز، آوازه ی خاص خود را دارد.
ز f2_truth_coffee_shop_in_cape_town_yatzer دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپ

کافی شاپ “Truth” ، کمپانی زنجیره ای است قوی و با باورهایی راسخ در زمینه کاری خود. در تمامی زمینه های شغلی تنها کسانی به نتایج خوب میرسند که در مسیر درست، تلاش لازم را انجام دهند. دکوراسیون این کافی شاپ به گونه ای طراحی شده است، که گویی وسایل قدیمی را از انبار خانه خود بیرون کشیده اید. وسایل قدیمی و از طبقه محروم دهه هفتاد و بعد آنها ر ابه گونه ای کنار هم چیده اید گویی در یک فضای اسرارآمیز و گرم قرار دارید.
دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپوجود یک قهوه ساز قدیمی در وسط آشپزخانه ای باز، لوله های بزرگی که طراح به جای پوشاندن آنها سعی در نشان دادن هر چه زیباتر و هماهنگ تر با فضا دارد، ویترینی که در کنار پذیرش قرار دارد و درون پر از ماشین های تایپ، کتاب های قدیمی و قطور و وسایلی که میتواند هر کدام نوستالوژی خاصی را برای افراد حاضر زنده کند. استفاده از فلز و لامپ های آویزان که بی شک شما را به یاد ورودی مغازه های دهه هفتاد آمریکا خواهد انداخت؛ یک هم نشینی فوق العاده را رقم زده است.

دکوراسیون کافی شاپدکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپعناصر زیادی در این فضا وجود دارد که می توانید به معرکه بودن آن پی ببرید. مانند یک قهوه خوب، که تمام حواس شما را لمس می کند. با یک نگاه سطحی به فضا می توانید پوسترهای متنوع، لوله های فلزی، یک چرخ خیاطی قدیمی و یک ماشین تحریر قدیمی مزین شده در وسط بار، را ببینید و این آثار فلزی بیشتر برای تنظیم زیبای نور و مجلل نشان دادن فضا می باشد.
اینجا همه چیز یکدیگر را تکمیل می کنند. مانند وسایل چوبی ساده، وسایل فلزی فرسوده، رنگهای سبز و صندلی چرم که با گذشت زمان این تکامل بهتر خودش را نشان می دهد. فضای مجلل، صندلی های چرم، بزرگی مکان تنها برای همراهی برای داشتن یک قهوه خوب و استاندارد نیست بلکه برعکس، شاید اصلا برای داشتن یک قهوه استاندارد و نرمال نیست و در واقع لغزش در یک مکانی خاص است، مکانی برای خلق عشق، شور، شوق و تجربه ای متفاوت.
دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپ
این کافی شاپ مقصدیست که به شما بهترین نوع قهوه در کنار تجربه ای متفاوت را پیشنهاد می دهد، جایی که مطمئنا به شما طعم های فوق العاده را خواهد چشاند و تمام احساسات و حواس شما را تحریک می کند.
دکوراسیون کافی شاپ دکوراسیون کافی شاپ
سوال نهایی این است که آیا می شود چنین فضای مرموز و متفاوتی را دوست نداشت؟
ترجمه از سایت: https://www.yatzer.com

Summary
Review Date
Reviewed Item
رستوران جالب با ایده استفاده از وسایل قدیمی
Author Rating
5

درباره ی مینا عارفی دوست

همچنین ببینید

Washi-Tape-Wall

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: