خانه / نشیمن / دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی

چگونه دکوراسیون پذیرایی مناسب و زیبایی داشته باشید؟ چگونه می توانید از رنگ قهوه ای استفاده کنید و همچنان یک دکوراسیون پذیرایی متفاوت داشته باشید؟ در این تاپیک ۵۰ نمونه قرار داده ایم، قهوه ای رنگ مورد علاقه ی بسیاری از خانم های ایرانی است. چرا که رنگی خنثی است. اما چگونه می توان این رنگ را به گونه ای استفاده کرد که کمتر تکراری شده باشد؟ ست رنگی قهوه ای و کرم در بسیاری از فضاها تکرار شده. ما در اینجا می خواهیم رنگ های دیگری که در کنار قهوه ای می توانید استفاده کنید و یک اتاق پذیرایی مدرن و زیبا داشته باشید را به شما آموزش دهیم.

در تصویر زیر ترکیب دو رنگ قهوه ای و بژ را در دکوری مدرن داریم. به خطوط مستطیلی مبلمان و رنگ زرد فرش دقت کنید:
اتاق نشیمن مدرندر تصویر بعدی نیز ترکیب دو رنگ قهوه ای و بژ را داریم که ترکیبی آرامش بخش را ایجاد کرده است. به احساس راحت مبلمان ها و رنگ های به کار رفته در تابلو دقت کنید. نور کم نیز از ویژگی های مهم این طراحی است. چرا که در دکوراسیون پذیرایی بهتر است که نور کمی وجود داشته باشد تا فضا صمیمی تر به نظر بیاید:
اتاق نشیمن مدرنرنگ قهوه ای و بژ ترکیبی بی نهایت کلاسیک هستند. این ترکیب در طبیعت نیز بسیار زیاد وجود دارد. به تصویر زیر نگاه کنید. ترکیب ملایم این رنگ در دکوراسیون پذیرایی به همراه آتشی که آرام در حال سوختن است؛ یک ترکیب متقاوت و زیبا را ایجاد کرده است.
دکوراسیون پذیرایی
پالت رنگی قهوه ای بسیار آرامبخش است، این رنگ در دکوراسیون پذیرایی انتخابی ایده آل است برای افرادی که خواهان صلح و آرامش در خانه هستند. مزیت اصلی استفاده از ترکیب رنگ قهوه ای و بژ در داخل اتاق پذیرایی این است که همیشه تازه خواهد بود. البته، باید مراقب باشید بیش از حد سایه های تاریک در داخل منزل خود ایجاد نکنید.چرا که فضا تیره خواهد شد.رنگ بژ و قهوه ای خیلی خوب به کار هم می آیند. اگر به دنبال دکوراسیون پذیرایی واقعا شیک هستید، باید اصول اساسی استفاده از این رنگ را بشناسید. به این صورت که از قهوه ای تیره به عنوان رنگ اصلی از رنگ های روشن تر و سایه های آن به عنوان پس زمینه استفاده کنید. به عنوان مثال میتوانید از مبل چرم، میز قهوه و یا یک سیستم های قفسه بندی با رنگ قهوه ای تیره همراه با یک فرش کرک  بژ و قهوه ای استفاده کنید. اتاق شما به این روش یک کاراکتر متفاوت خواهد شد.
دکوراسیون پذیرایی
اما تنها دو رنگ قهوه ای و بژ نیستند که می توانند با هم ست شوند. می توانید از رنگ های دیگر هم در کنار قهوه ای استفاده کنید. اما چگونه میتوانید به فضای خود رنگ اضافه کنید؟
دکوراسیون پذیرایی
در ایده های طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن به رنگ قهوه ای و بژ شما باید بتوانید لهجه رنگ اصلی را ببینید. قهوه ای کاملا مکمل بژ، و ترکیبی بسیار نجیب به نظر می رسد، اما همچنین می تواند به عنوان یک رنگ جداگانه استفاده شود. دیوار قهوه ای تیره در یک اتاق نشیمن بزرگ و روشن می تواند آن را به یک فضای متفاوت تبدیل کند. ترکیب قهوه ای می تواند با سایه بژ و قهوه ای به راحتی با سایه های مختلف از رنگ آبی، سبز، بنفش، سفید ترکیب شود.
دکوراسیون پذیراییاین قهوه ای، محبوب ترین قهوه ای است با تم ظریف، پیچیده و شیک کاکائو، شکلات، دارچین و چوب. کاکائو قهوه ای رنگ قوی و ایده آل به عنوان یک رنگ اصلی است. سایه شکلات زیبا و آرامش بخش هستند که با بژ ترکیب شده است. دارچین نرمی و گرمایی به فضا اضافه میکند که با سایه های زرد یا قرمز همراه است. برای یک قهوه ای عاشقانه رنگ دارچین را میتوان با سایه های سبکی از بژ ترکیب نمود و در کنار اینها از چوب طبیعی با خاکستری و رنگ های خاکی دیگر استفاده کرد.
مبلمان و وسایل در یک فضایی با رنگ غالب قهوه ای و بژ چه رنگ هایی می توانند داشته باشند؟
دکوراسیون پذیراییترکیب قهوه ای و بژ می تواند یک دکور مدرن، مینیمالیستی و یا یک دکور کلاسیک باشد. در اغلب موارد، تمام قطعات مبلمان در اتاق نشیمن از چوب طبیعی و در دو رنگ قهوه ای و بژ ساخته شده است و در واقع حالتی از مبلمان های اشرافی خاص را ایجاد می کند.
دکوراسیون پذیراییمبلمان ها معمولا در رنگ های شکلاتی و قهوه ای تیره و یا سایه های نور از چوب ساخته می شوند. یک مبل قهوه ای همیشه احساسی لوکس دارد، صرف نظر از موادی که با آن ساخته شده است. چرم یا پارچه هر دو در این رنگ می توانند یک ترکیب متناسب را ایجاد کند. شما می توانید یک مبل چند نفره، ال شکل و یا گرد بسته به اندازه اتاق نشیمن خود انتخاب کنید و سپس با ترکیب قهوه ای آن و رنگ های زرد، قرمز و یا سبز به اتاق نشیمن خود روح ببخشید.

دکوراسیون نشیمن با مبلمان چرم و فرشی مدرن و نور طبیعی میتواند یک
دکوراسیون پذیراییدکوراسیون نشیمن با پنل دیوارهای چوبی و سنگ های گرانیت… در این دکور نیز از رنگ قهوه ای استفاده شده است اما مبلمانی با رنگ روشن و نور طبیعی نشمین را به تعادل رسانده است.
دکوراسیون پذیراییدکوراسیون نشیمن با آشپزخانه ای به رنگ های طبیعی
دکوراسیون پذیراییاستایلی دیگر از دکوراسیون پذیرایی با طراحی شیک
دکوراسیون پذیرایی

استفاده از عناصر و رنگ های طبیعی باعث میشود پذیرایی شما بزرگ تر به نظر برسد.

دکوراسیون پذیراییاستفاده ای دیگر از رنگ قهوه ای و بژ در استایلی طبیعی
دکوراسیون پذیراییرنگ های طبیعی (رنگ هایی که دز طبیعت وجود دارند) به همراه نور می تواند فضایی آرامش بخش ایجاد کند. به تصاویر زیر نگاه کنید. می توانند برای شما الهام بخش باشند:

دکوراسیون پذیرایی
Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-large-sofa-wall-paintings-wooden-coffee-table Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-elegant-furniture-fireplace brown-beige-living-room-interior-design-dark-wall-color-light-flooring-sofa-armchairs brown-beige-living-room-ideas-modern-furniture-leather-sofa-ottoman-floor-cushion Living-room-design-ideas-brown-beige-colors-brown-accent-wall-modern-furniture living-room-design-brown-beige-colors-wood-flooring-exotic-rug-glass-coffee-table elegant-living-room-interior-brown-beige-colors-cowhide-armchair-beige-shaggy-rug cozy-living-room-brown-beige-colors-fireplace-sofa-set-armchairs Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-leather-armchairs-modern-lighting-ideas Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-wooden-coffee-table-sofa-set-decorative-pillows Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-wood-flooring-gray-armchair
small-living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-brown-walls-beige-sofa-modern-lighting modern-living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-accent-wall-ideas-brown-sofa-set-beige-coffee-table minimalist-living-room-design-in-brown-and-beige-leather-sofa-bonsai-tree Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-leather-tufted-sofa-brown-leather-ottomans-coffee-table Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-leather-sofa-orange-cushions-and-curtains Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-leather-armchairs-wood-flooring-brown-sofa Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-comfortable-living-room-fireplace-dofa-armchair
Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-classic-interior-beige-curtains-sectional-brown-sofa-dark-wood-ceiling Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-brown-accent-wall-ornate-wallpaper-beige-sofa Living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-brick-wall-ottoman-brown-beige-carpet Living-room-design-ideas-brown-accent-wall-fireplace-built-in-shelve-glass-tabletop living-room-design-brown-beige-colors-modern-sofa-wooden-coffee-table Livingroom-design-beige-brown-colors-white-coffee-table-accent-ideas exceptional-living-room-design-ideas-in-brown-and-beige-stone-fireplace-sectional-sofa brown-wall-color-beige-armchairs-cozy-living-room-interior-design-ideas brown-leather-sectional-sofa-living-room-design-ideas-brown-carpet-coffee-table brown-beige-living-room-design-ideas-beige-wall-unit-brown-wall-brown-floor

Summary
Review Date
Author Rating
5

درباره ی مینا عارفی دوست

همچنین ببینید

Washi-Tape-Wall

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: