خانه / اتاق کودک / دکوراسیون اتاق خواب کودک

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین اتاق خواب را برای کودک خود طراحی کنند اما ممکن است طراحی اتاق کودک هزینه های زیادی داشته باشد. یه همین دلیل به دنبال اتاق ایده هایی رفتیم که قابلیت ساخته شدن در منزل را نیز داشته باشد و والدین بتوانند دکوراسیون اتاق خواب کودک خود را به شکلی که خودشان دوست دارند با هزینه کم طراحی کنند.
اما چگونه می توان با هزینه ی کم یک دیزاین زیبا و خواستنی را برای کودک دلبندتان داشته باشید؟ یک یک ایده ها را بررسی و معرفی میکنیم.
یک تاب برای عروسک های کودکان درست کنید! بی شک کودک دلبنتان از دیدن تاب هایی روی دیوار که عروسک هایش ر اروی آن قرار داده بسیار خوشحال خواهد شد. بشما می توانید با چند تکه چوب، طناب و چند پونز یا میخ برای وصل کردن تاب به سقف این ایده جالب را در اتاق کودک خود پیاده کنید.
دکوراسیون اتاق خواب کودک
نظرتان درباره یک چراغ خواب بالنی چیست؟
برای دکوراسیون اتاق خواب کودک تان بی شک می توانید کارهای جالب و دوست داشتنی انجام دهید! به تصویر زیر نگاه کنید. شما میتوانید با یک گلدان چوبی کوچک به همراه یک فانوس و یک بالن که حتما از لوستر فروشی ها و یا هر جایی که لوازم برقی دارند، مشابه اش را می توانید پیدا کنید؛ میتوانید چیزی بسازید که برای کودکتان یک داستان در خود داشته باشد. حتی میتوانید عروسک کوچکی را در درون بالن قرار دهید و برای بالنی که یک عروسک در خود دارد، داستانی کوتاه برای کودک خود بگویید!!
Paper-Lantern-Hot-Air-Balloon
تابلوهای کوچکی از عکس های مورد علاقه خود یا کودکتان را بسازید و روی دیوار با مدل های مختلف بچسبانید. برای انتخاب عکس به علاقه کودکتان نیز توجه کنید. اگر او به تصویر یکی از شخصیت های کارتونی علاقمند است بهتر است عکس همان شخصیت را روی تابلوها قرار دهید. فراموش نکنید شما در حال تزئین اتاق کودک خود هستید، نه خودتان…
Wood-Block-Nursery
نظر کودکتان درباره یک پشت دری پر از عروسک چیست؟
به خانه های کوچکی فکر کنید که با یک دوخت ساده می توانید برای عروسک های کودکتان درست کنید و بعد تمام عروسک ها هر شب توی خانه ی خودشان به خواب خواهند رفت! حتی شما میتوانید این خانه ها را هم قد کودکتان درست کنید تا برای او قابل دسترس باشد.
Door-Toy-Hanger
این هم یک راه جالب دیگر برای ایجاد یک جای خاص برای عروسک های کودک دلبندتان. انگار که عروسک ها توی یک ننو لمیده باشند !
A-fun-way-to-pick-up-toys
شاید ساخت و رنگ کردن چنین قفسه ای زمان و هزینه زیادی از شما نگیرد اما یک قفسه ای کاربردی و متفاوت برای کودکتان باشد و بتواند یک عنصر زیبا در دکوراسیون اتاق کودک تان باشد. به تعداد رنگ های به کار رفته در قفسه و اندازه آن دقت کنید! این قفسه دقیقا برای یک کودک طراحی شده است. هم قد او و اندازه خودش شاد و خواستنی…
Playroom-Decorating-Ideas
نظرتان درباره نوشتن اسم کودکتان بالای تخت خودش چیست؟ از کودک خود بپرسید نسبت به اینکه اسمش را روی دیوار بنویسید چه احساسی دارد، اگر دوست داشت به روشی بسیار ساده می توانید از روی شکل زیر حروف اسمش را درست کنید و روی دیوار بنویسید.
Letters-Wall-Art-Decor
اگر وسیله های بازی کودکتان زیاد است می توانید یک فضای جدید برای اسباب بازی های کودک خود ایجاد کنید! تا به حال به بالای پرده اتاق کودکتان فکر کرده اید؟
Easy-Curtain-Shelf
واقعا همیشه لازم نیست با هزینه های گذاف اطراحی های خوب داشته باشید،
گاهی بازی با رنگ کافی است تا یک طراحی جدید و متفاوت را به اتاق خود هدیه بدهید. به خطوط رنگی به کار رفته در این قسمت از اتاق کودک نگاه کنید.
Washi-Tape-Wall
گاهی بعضی از وسیله ها در دکوراسیون داخلی اتاق کودک میتوانند تا سنین نوجوانی مورد استفاده قرار بگیرند. به این میز دخترانه نگاه کنید، بی شک طراحی خاص و رنگ بندی آن می تواند تا سنین نوجوانی مورد استفاده واقع شود.
Tween-Table
یک ماه در دکوراسیون اتاق کودک خود بگنجانید! ماهی که اگر کمی خلاقیت به خرح بدهید میتواند یک چراغ خواب برای کودکتان باشد. اگر دیوارها اتاق رنگ داشته باشد شبیه به تصویر زیر، می تواند حسابی یک شب را برایتان تداعی کند.
Moon-in-My-Room
نظرتان درباره یک اتاق با دیوارهای ابری چیست؟ می توانید به سادگی و بدون هزینه این ایده جالب را با اشکالی که خودتان دوست دارید در اتاق کودک تان بازسازی کنید.
Cloud-Room
شلف های ابری چه احساسی در شما ایجاد میکند؟ می توانید به جای شلف های مستطیلی ساده با یک تکه ابر یک منظره جدید ایجاد کنید.
Cloud-Shelves
این هم یک ایده جدیدتر و جالب تر برای ارهایی که می توانید از سقف اتاق کودک تان استفاده کنید.
Surreal-DIY-Cloud-Backdrop1
دوباره تاکید میکنم این ها دکوراسیون اتاق خواب کودک تان هستند! شاید شاید رنگ را دوست نداشته باشید اما بی شک نظر کودکتان غیر از این است. بنابراین هر چه رنگ بیشتری در اتاق خواب او وجود داشته باشد کودک تان خوشحال تر خواهد بود.بنابراین به فکر استفاده از رنگ های رنگین کمان باشید! شاید یک تخت با رنگ های رنگین کمانی هر شب کودکتان را به اسمان خیال ببرد.
Rainbow-Bed
نظرتان درباره پارکینگی برای ماشین های کودکتان چیست؟
به این ایده ساده و جالب نگاه کنید، با استفاده از چند وسیله ساده یک وسیله بازی خیلی جالب خواهید ساخت.
DIY-Car-Parking-Lot
این هم یک عالمه برچسب شاد و خوشحال برای پسرهای کوچولو، حتما انها زا وجود این برچسب ها بالای تخت شان خوشحال خواهند شد.
Disney-Pixar-Cars-Piston-Cup-Champs-Peel-Stick-Wall-Decal
Summary
Review Date
Author Rating
5

درباره ی مینا عارفی دوست

همچنین ببینید

Washi-Tape-Wall

دکوراسیون اتاق خواب کودک

بی شک پدر و مادرهای زیادی هستند که مایل اند، بهترین طراحی ها و دکوراسوین …

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: